7 produktów na zwiększenie potencji

Stres, jedzenie w pośpiechu, przepracowanie, brak ruchu, konflikty w relacjach osobistych. Z tymi wszystkim problemami muszą sobie radzić współcześni mężczyźni. U wielu z nich skutkuje to zaburzeniem erekcji.

Badania statystyczne mówią, że ten problem dotyczy w Polsce ponad 3 milionów mężczyzn. Jedynie 15% szuka pomocy specjalistycznej i najczęściej zgłaszają się do specjalisty dopiero po upływie 5 lat od zaobserwowania problemu.

Oprócz czynników psychologicznych głównym powodem zaburzeń erekcji są choroby cywilizacyjne, które powodują zwężenie żył i tętnic utrudniając transport krwi do naczyń znajdujących się w prąciu. Dlatego zalecane są środki wspomagające prawidłową pracę naczyń krwionośnych.
Co zatem może pomóc?

Oto top 7 produktów dostępnych dla każdego

1. Kamagra — jest to lek zawierający w sobie substancje sildenafil, która sprawia, że naczynia krwionośne się rozluźniają, a więc możliwy jest przepływ krwi. Aż 82% mężczyzn potwierdza skuteczność jego działania. Erekcja, którą osiągnęli, zadowoliła oczekiwania ich oraz ich partnerek. Badania udowodniły, że Kamagra jest najskuteczniejszym środkiem leczącym problemy z potencją. Powoduje ona nie tylko możliwość osiągnięcia wzwodu, ale też wydłuża czas jego trwania.

2. Żeń-szeń koreański — zawiera w sobie około 200 różnych substancji, takich jak: witaminy, mikroelementy czy też ginsenozydy, które wpływają korzystnie na układ krwionośny, w tym usprawniają transport tlenu. Żeń-szeń podnosi poziom testosteronu i zwiększa liczbę plemników w nasieniu oraz poprawia ich mobilność.

3 Szafran– korzystnie wpływ na układ krwionośny, a także obniża poziom stresu. W medycynie chińskiej jest powszechnie stosowany jako lek na potencję, a jego regularne podawanie zwiększa częstotliwość erekcji. Szafran ma właściwości antyoksydacyjne, które poprawiają jakość plemników i znacząco podnoszą płodność.

4. Ryby, owoce morza, orzechy oraz nasiona. Wszystkie te produkty zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, które wykazują działanie przeciwzapalne. Szczególnie nasiona chia, siemię lniane oraz orzech włoski.

5. Produkty zawierające cynk (np. ostrygi) niezbędny do sprawnego funkcjonowania prostaty oraz selen, który wpływa na wytwarzanie męskich komórek rozrodczych i jest składnikiem spermy. Połowa zawartości selenu w organizmie znajduje się w jądrach.

6. Witamina D — wielokrotnie przeprowadzano badania udowadniające, że poziom witaminy D ma wpływ na poziom testosteronu, funkcjonowanie naczyń krwionośnych, a także stany obniżonego samopoczucia.

7. Sen i aktywność fizyczna — co prawda nie są to produkty, ale mają kluczowe znaczenie przy produkcji testosteronu i wzmacnianiu układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo ruch poprawia krążenie w okolicach miednicy, co znacząco potęguje erekcję.

Jeśli zatem chcesz, aby twoje życie seksualne nabrało nowego smaku, pamiętaj, że rozwiązanie twoich problemów może okazać się naprawdę proste. Zacznij od zakupu Kamagry, zadbaj o prawidłową dietę, wypoczynek oraz ruch, a zmiany pojawią się szybciej, niż myślisz!

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html

Potencja

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
7 produktów na zwiększenie potencji
Next reading
7 produktów na zwiększenie potencji